SON DAKİKA!

3 CANA MAL OLAN YERE SONUNDA ÜST GEÇİT YAPILIYOR

Giresun Gemiler Çekeği Mahallesinde 3 kişinin hayatına mal olan yaya geçidinin oraya sonunda üst geçit inşaasına başlandı.

Giresun Merkez Gemiler Çekeği Mahallesinde biri çocuk, bir kadın ve bir erkeğin ölümü sonrası Giresun-Trabzon oto yolunun kapanmasına bile yol açan yere üst geçit yapımına başlandı.

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından inşaatına başlanan üst geçit için halk geç kalınmış ancak yerinde bir karar inşallah bundan sonra  kaza ve ölüm haberi almayız yorumunda bulundu.

Karayolları tarafından yapılan çalışmaların bir kaç gün içinde bitirileceği ve üst geçit’in hizmete açılacağı öğrenildi.

2 yorumlar

  1. abdulkadir eroğlu

    bu heyula gibi demir yığını üst geçitlerin hepsine karşıym. görüntü kirliliğinin dışında hiçbir şeye yaramayacak. buraya adam gibi alt geçit yapın ya da şehirlerarası yolu çevre yolu ile şehrin dışına alın. hiç bir üst geçitte şehir içi yolun karşışına geçilemiyor. ta şehirlerarası yolun karşısına gecebiliyorsun. demir yığını bir üstü var. hiç olmazsa sadece köprü gibi yapın. bu geçitlere boyama protestosu yapılmalı

  2. Görüntü kirliliğinden başka birşey değil. Yer olarak biraz daha geriye yapilmaliydi hiç yoktan. Tarihi yerlerin önünü kapatmış. müze ve tarihi ev tamamen kapanmış. Rezalet bir görüntü. Alt geçit yapılmalı. Güney Çevre yolu yapımına biran önce başlanmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.