SON DAKİKA!

405 KÖY YOLU KAPALI BİZE NE BİZİM DÜNYA LİDERİMİZ VAR

Giresun’un 405 köy yolu kapalı Merkeze bağlı bir çok köy’de elektrik yok, Sahil yolu zaman zaman trafiğe kapanmış bize ne bizim dünya liderimiz var bir konuşur işi bitirir.

Ak Parti Giresun İl Başkanı 22. Dönem Giresun Milletvekili Hasan Aydın, Giresun İl Genel Meclisi Başkanı ve Merkez İl Genel Meclisi Üyesi Osman Öden 2 Oyla Giresun Üniversitesine Rektör Vekili olan bu başarısından dolayıda Giresun Belediye Başkan Adayı yapılan Prf. Dr. Yılmaz Can sıcak odalarından Giresun Belediye Başkanı Cumhuriyet Halk Partili Kerim Aksu’yu eleştirmeye devam ediyor.

İl Genel Meclisi Başkanı Osman Öden kendi sorumluluğunda olan köy yollarını köy elektriklerini bir kenara bırakmış, büyük başarılarından dolayı Giresun Belediye Başkan adayı yaptıkları Prf. Dr. Yılmaz Can ile sıcak ofislerden gülücükler saçarak bu nasıl belediyecilik, Giresun ile dalga mı geçiyorsunuz bu mahallle yollarını ne zaman açacaksınız, Allah kaldırana kadar kar kalacak mı?gibi sorularla Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’ya muhalefet yapıyor.

Ak Partinin Giresun Belediye Adayı Giresun Üniversitesi Eski Rektör Vekili Prf. Dr. Yılmaz Can’ın seçilmesi halinde Giresun’un üstünü kar zamanı kapatacağını ve şehirde böyle bir sorunun asla olmayacağını, hatta şehrin tamamını alttan ısıtmalı yaparak kar, kış gibi mevsimlerde şehirde hiç sorun yaşamayacaklarını resimde görüldüğü gibi dönemlerinde Giresun’un hep güleceğini iddia etti.

Not: Resimden ben bir gazeteci olarak onu anladım.

 

1 Yorum

  1. Bende yazından azılı bir CHP yalakası olduğunu anladım. Editör Notu; Gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar Milliyetçi Hareket Partili’dir biz editörlerin ise herhangi bir partisi yok, hiç bir zaman bir partinin yalakası olmadık, onun için kimliğimizi gizleme gereği duymuyoruz sizin gibi lost var falan gibi hatta Türk’üz Doğruyuz ve Çalışkanız….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.