SON DAKİKA!

GİRESUNLU ÖZEL SPORCULAR ANTALYA’DA GRUP BİRİNCİSİ

Türkiye Özel Sporcular Federasyonu tarafın dan Antalya’da düzenlenen Özel Sporcular Türkiye Bocce Şampiyonası, Protokol, Sporcular ve Sporcu velilerinin katıldığı ödül töreniyle sona erdi.

ozelsporcufedrasyonu

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol Aydın, Antalya Kemer Spor Salonu’ndaki törende yaptığı konuşmada, bir yıldır kendi çocuklarına 12 gün bile ayırmadan federasyonda çalıştığını belirterek, yıl içerisinde 61 spor faaliyeti gerçekleştirdiklerini söyledi.

Özel Sporcularımızın dünyanın en iyi çocukları olduğunu ifade eden Birol Aydın, federasyon çalışmalarına destek olanlara teşekkür etti.

Konuşmanın ardından şampiyonada dereceye giren takımlara madalya ve kupaları verildi.

Şampiyonada, A Grubu’nda Antalya Manavgat Dr. Hüseyin Vural İş Okulu birinci, Bilecik Bozhöyük Şehit Zafer İş Okulu Spor Kulübü ikinci, Ankara Saray Rehabilitasyon Merkezi Spor Kulübü ise üçüncü oldu.

B Grubu’nda ise Giresun Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğü Spor Kulübü birinci olurken, Burdur İsmail Şerife Sarı Rehabilitasyon Merkezi Spor Kulübü ikinciliği, Edirne Eğitim Uygulama Okulu ise üçüncülüğü kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.