Uncategorized

Adem Tatli Ak Parti Grup Yönetimine Girdi

AK Parti TBM Grup toplantisi, basina kapali gerçeklesti. Toplantida, grup yönetim kuruluna Bartin Milletvekili Yilmaz Tunç, Ankara Milletvekili Nurdan Sanli, Bolu Milletvekili Ali Ercoskun, Eskisehir Milletvekili Salih Koca, Istanbul Milletvekilleri Mustafa Atas, Mehmet Dogan Kubat, Bülent Turan ve Tülay Kaynarca, Izmir Milletvekili Ali Aslik, Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülsen, Malatya Milletvekili Mustafa Sahin, Giresun Milletvekili Adem Tatli, Kirikkale Milletvekili Ramazan Can, Isparta Milletvekili Recep Özel ve Bursa Milletvekili Hüseyin Sahin seçildi.


Ahmet Baha Ögütken Grup Denetçisi Oldu;

 

Grup Disiplin Kurulu üyeliklerine ise Karaman Milletvekili Mevlüt Akgün, Adana Milletvekili Fatos Gürkan, Aydin Milletvekili Semiha Öyüs, Yozgat Milletvekili Yusuf Baser, Bursa Milletvekili Ismet Su getirilirken, Istanbul milletvekili Giresun Sebinkarahisarli Hemserimiz Ahmet Baha Ögütken ile Kayseri Milletvekili Ahmet Öksüzkaya ise grup denetçileri oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.