SON DAKİKA!

ADEM TATLI; GERİ ADIM ATMAYACAĞIZ

Ak Parti Giresun Milletvekili Adem Tatlı Türkiye çapında devam eden Paralel yapı operasyonlarının kararlılıkla devam edeceğini geri adım atmalarının söz konusunu olmadığını söyledi.

Giresun Milletvekili Adem Tatlı yayınladığı yazılı basın bülteni ile gündemi değerlendirdi.

Ak Parti Giresun Milletvekili Adem Tatlı yaptığı açıklamada “Hedef paralel yapıya teslim olmayan iktidarımızı ve Başbakanımızı devirmekti. Ama O dönem Başbakanımız ve iktidarımız dik bir duruş sergileyerek paralel yapının bu sinsi oyununu bozmayı başarmıştı. Paralel yapı ve onun yörüngesine giren bazı parti, medya ve kurumların topyekun saldırısı karşısında milletimiz ilk tokadını 30 Mart Mahalli İdareler seçiminde atmış, paralel yapı ve yandaşlarını tek kelimeyle sandığa gömmüştür. Milletimiz, iktidarımıza ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan desteğini 10 Ağustos 2014’de bir kez daha vererek paralel yapı ve yandaşlarını tekrar sandığa gömmüştür. Kendini Türkiye’nin gayri meşru iktidarı sananlar milletimizin şamarı ile sersemlemiştir”

Giresun Milletvekili Adem tatlı sözlerine şöyle devam etti ” Ergenekon ve farkı soruşturmalarla ilgili açıklama yapan muhalefet partileri o dönem savcıları ve hakimleri yerden yere vururken bugün yan yana oldukları paralel yapı için “F Tipi yapılanma” diyerek Paralel yapının başındaki zatı yerden yere vuruyorlardı. F tipi savcı, F tipi polis gibi yakıştırmalarla bu gün yanında durduklarını ağır dille eleştirenlerin hepsinin aynı safta buluşması bizim doğru yolda olduğumuzu göstergesidir. Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza “hırsız” diyenler bu milletten toplanan usulsüz, kayıtsız, makbuzsuz tahsil edilen paraların hesabını versinler. Büyük servetleri bulan taltiflerin (maaş ödülü) hesabını versinler. Çalınan soruların, haksız yere yapılan atamaların, insanların hayatıyla oynamanın, ses kayıtlarının, tapelerin, kanunsuz dinlemelerin hesabını versinler. Bu devletin sırlarını Türkiye düşmanlarına servis etmenin hesabını versinler. Madem bu ülkeyi seviyorlar, madem kendilerine güveniyorlar Pensilvanya’da değil gelip ülkelerinde yaşasınlar. Ama gelemezler, onları Türkiye’yi bitirmek için maşa gibi kullananlar müsaade etmezler. Bu emaneti bize ne hizmet hareketi, ne cemaat nede paralel yapı vermedi. Bu emaneti bize uğrunda hizmetkar olmaktan şeref duyduğumuz milletimiz verdi. Paralel yapı şu süreçte sergilediği saldırgan ve küfürbaz tavrıyla zaten ahlak yapısını ortaya koymuştur. Sayın Başbakanımıza ve Sayın Cumhurbaşkanımıza Paralel yapının önde gelen isimleri ağır küfür, beddua ve hakaretlerle gerçek yüzlerini ortaya koymuşlardır. Milletimiz her şeyin farkındadır. Milletimizin verdiği emaneti, devletin en mahrem sırlarını gizlice dinleyip dış güçlere servis edenlere asla teslim etmeyeceğiz. Her kim ki bu devletin namusunu, bu milletin onurunu dışarıya satmaya kalktıysa, devleti gayrı meşru yollardan ele geçirmeye çalıştıysa Allah’ın izniyle hukuk karşısında hesap verecektir” diyerek sözlerini tamamladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.