SON DAKİKA!

SAVAŞ AKARÇEŞME BEYOĞLU BELEDİYESİ ZİYARETİ

Giresun’un Çamoluk ilçesini adeta şantiyeye çeviren Belediye Başkanı Savaş Akarçeşme ilçe adına yeni görüşmeler yapmak girişimlerde bulunmak amacıyla geldiği İstanbul’da Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ı makamında ziyaret ederek ilçeye çeşitli alanlarda destek istedi.

Çamoluk Belediye Başkanı Savaş Akarçeşme ” Benimde yetiştiğim bölge Beyoğlu’nun başarılı Belediye Başkanı A.Misbah Deircan’dan ilçemiz için bir çok konuda destek talep ettim sağolsunlar bize desteklerini esirgemediler. Önümüzdeki günlerde kendilerini Çamoluk’ta ağırlayacağız birlikte Çamoluk için hizmetlerin temellerini atacağız” dedi.

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ” Giresun ve Çamoluk bizim için çok önemli, ben şuan Beyoğlu Belediye Başkanı olarak görev yapıyorum, ancak görev alanım için yoğun Giresun nüfusu söz konusu özellikle Alucra ve Çamoluk bölgesi ilçemde yoğun olarak yaşıyor. Benim bu hemşerilerimden gelen talepleri geri çevirmem imkansız. Çamoluk ilçemize başkan olan Savaş Akarçeşme kardeşimde uzun süredir tanıdığım ve bildiğim bir kardeşimdir, ona destek olmak bana gurur verir” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.