Uncategorized

Afyonkarahisar a Sehitlik Çikarmasi

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakultesi Heykel Tras bölümü ögrencileri ile birlikte yürütülecek sehitlik aniti projesi için Istanbul ve Antalya dan gelen heyetler Afyonkarahisar in Iscehisar ilçesi Doganlar köyün de bir araya gelerek yürütecekleri projenin ayrintilarini konustu ve köy halki tarafindan Sehitlik tören alaninda agirlandi. Köy  muhtari tarafindan ögle yemegi ve sehitligin görülmesi ve diger sehitliklerin örnek olarak incelenmesi seklinde geçen görüsmelerin ayrintili haberini gazetemizde ilerleyen günlerde okuyacaksiniz. Bugün gerçeklesen bulusma gelecek için ümit vaad ederken Istanbul ve Antalyadan gelen heyet temsilcilerini Afyonkarahisar Valisi Haluk Imga kabul etti.

Ziyarete Istanbul Giresunlular Federasyonu (GIRDEF) Genel Baskani Sitki Ada, GIRDEF Genel Baskan Vekili ve Gazetemiz Sahibi Ethem Bakar, GIRDEF Genel Baskan Yardimcisi Nazmi Güler, Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakultesi Heykel Tras Bölüm Baskani Yrd. Doç.Dr. Selahattin Peksen, Antalya Giresunlular Dernek Baskan Yardimcisi Ekrem Zomp katildi kabul sirasinda Afyonkarahisar Valisi Haluk Imga ya GIRDEF, Akdeniz Üniversitesi ve Giresun Esnaf Odalari Birlikleri adina birer plaket takdim edildi. Afyonkarahisar Valisi Haluk Imga da konuklarina Afyonkarahisar  bali hediye etti.

 


 


 


 


 


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.