SON DAKİKA!

AHMET MİSBAH DEMİRCAN GİRESUN HEYETİNİ AĞIRLADI

İstanbul Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan 2-3-4- Mayıs Giresun Günleri için Eyüp-Feshaneye davet edildi.

Giresun Federasyonu Ziyaret heyeti, 7. Giresun Günleri tanıtımını yapmak ve Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ı Feshane’ye davet amacıyla gittikleri Beyoğlu Belediyesi’nde Başkan A.Misbah Demircan’ın makamında konuk edildi.

Geçen yıllarda katıldığı Giresun Günleri’nin heyecanını hâlâ hissettiğini söyleyen Başkan A.Misbah Demircan, samimi konuşma üslubuyla dikkat çekti. Ahmet Misbah Demircan, ilki geçen yıl yapılan Taksim yürüyüşünü de heyecanla beklediğini bildirerek, “Geçen yıl yapılan ilk Taksim yürüyüşünde yurtdışında olmamdan dolayı bulunamamıştım. Fakat birçok kanaldan duyduğum kadarıyla oldukça etkileyici bir yürüyüş olmuş. Bu yılki yürüyüşün coşkusunu bizzat yaşayacağım diye gerçekten çok mutluyum.” diye konuştu.

Ziyaret heyeti ve Giresun Federasyonu Başkanı Hasan Turan da kendisini etkinlikte görmekten onur duyacaklarını söyleyerek yapılan hazırlıklar hakkında bilgi verdi. ‘Hedef 100 bin’ sloganıyla yola çıktıklarını söyleyen Hasan Turan, bu yıl bütün Türkiye’de olduğu gibi dünyada da Giresun gündeminin konuşulmasını sağlamaya çalışacaklarını kaydetti.

Giresun Federasyonu Yönetim Kurulu üyelerinin ve Giresun derneklerinden temsilcilerin katıldığı ziyarette Hasan Turan, Beyoğlu’nun turistik ve kozmopolit yapısından dolayı Giresun’un tanıtımının çok önemli olduğunu vurguladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.