SON DAKİKA!

Ahmet Pekdemir Nerede?

Giresun un Bulancak Ilçesi nde üzerlerinde polis kiyafeti bulunan 2 kisi, Ifadeye götürüyoruz diyerek evinden aldiklari findik tüccari Ahmet Pekdemir i kaçirdi. Polis, Melikoglu nun ailesini arayarak fidye isteyenleri yakalamak için çalisma baslatti.


Olay 2 Agustos Sali günü Bulancak ilçesinde meydana geldi. Sabah saatlerinde Pekdemir ailesinin oturdugu eve gelen polis kiyafeti giymis iki kisi, ilçede findik alim satimi yapan isadami Ahmet Pekdemir i Bir konuyla ilgili ifadenize basvurmak için bizimle Emniyete gelmelisiniz dedi. Kiyafetini degistirdikten sonra kendisini bekleyen kisilerle birlikte evden ayrilan 70 yasindaki Ahmet Pekdemir den uzun süre haber alamayan yakinlari Emniyete gitti. Ancak Ahmet Pekdemir ile ilgili herhangi bir ifade talimati olmadigi ögrenilince isadaminin kaçirildigi anlasildi.


Çarsamba günü Ahmet Pekdemir in evine telefon eden sahislar, isadamini kaçirdiklarini belirterek fidye istedi. Fidye miktarinin 5 milyon lira oldugu iddia edilirken, polis saldirganlari yakalamak için çalisma baslatti; ancak aradan bir hafta geçmesine ragmen sonuç alinamadi. Bu arada isadami Ahmet Pekdemir in oglu Turgay Pekdemir, olayi dogruladi ancak konuyla ilgili konusmak istemedigini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.