SON DAKİKA!

AK PARTİ GİRESUN İL BAŞKANI KENAN TATLI VAATLERİMİZİ TUTUYORUZ

AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, Giresun Belediye Başkanı Ak Partili Avukat Aytekin Şenlikoğlu’nun halka vaat ettiği projelerinden biri olan şehir içi girişi projesi için kazmanın vurulduğunu hatırlatarak, önümüzdeki süreçte Giresun’un bugüne kadar hep vaatlerde kalan ve yapılamayan hizmetler tanışacağını kaydetti.

Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı yaptığı açıklamada, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ile birlikte bir ayakları Ankara’da olmak üzere Giresun’a daha fazla hizmet ve yatırım için çalıştıklarını ifade etti. AK Parti teşkilatları olarak Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun sonuna kadar yanında olduklarının altını çizen Kenan Tatlı, Giresun Belediyesi’nin AK Parti belediyeciliği ve Aytekin Şenlikoğlu ile birlikte şahlanışa geçtiğini söyledi.

Giresun Belediyesi’nin artık proje ve yaptığı hizmetlere konuşulan bir kurum haline geldiğini vurgulayan Ak Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere bakanlarımız, milletvekillerimiz ve teşkilat olarak biz Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu’nun Giresun halkına vaat ettiği tüm projelerin sonuna kadar destekçisiyiz. Başkanımızla kol kola hükümetimizle istişare halinde Giresun halkına hizmet edeceğiz. Başkanımızın da ifade ettiği gibi “2020 yılı Giresun için temel atma yılı olacak” Aytekin Şenlikoğlu ekibiyle birlikte projelerini hayata geçirmeye başladı. Giresun için büyük aciliyet gerektiren trafik keşmekeşliği ve şehir içi girişi için kazma vuruldu. Şehir içi giriş-çıkışına nefes verecek olan Bulancak durağı mevkiinde düzenleme çalışması devam ediyor. Yakinen takip ettiğimiz dal-çık projesi ise inşallah yakın bir zamanda imalat aşamasına gelecektir. Giresun için bunlar daha bir başlangıç. Önümüzdeki 4 yıl Giresun Belediyesi’nin temel atma ve açılış yılları olacak. Giresun Belediyesi bölgesinde rutin belediyecikle değil proje ve yatırımlarla konuşulan bir belediye olacak. Belediye Başkanımızın ve bizim Giresun halkına hayal değil, hizmet sözümüz var. Sözümüz söz” dedi.

About GG Ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.