SON DAKİKA!

AK PARTİ GİRESUN İL BAŞKANI ŞENLİKOĞLU ORGANİZE SANAYİDE

AK Parti Giresun İl Başkanı Avukat Aytekin Şenlikoğlu, Giresun 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde ülkemizde örneği az olan ürünlerin üretiminin yapıldığını kaydetti.

Yatırımcıları ve üretim alanlarını ziyaret ederek bilgi alan Aytekin Şenlikoğlu, ülkemizde üretimi az olan ancak kullanışlı ve uygun fiyatlı ürünlerin Giresun’umuzda üretilmesi bizlere ayrı bir gurur vermektedir. Ak Parti Giresun İl yönetim kurulu üyemiz Atakan Ayvaz Kardeşimiz Giresun 2. Organize Sanayi Bölgesindeki yenilenebilir enerji kaynakları alanında, 3 milyon liralık ARGE yatırımı ile bioyakıt pelet üretim tesisini hizmete açtı. Bu yatırımıyla kardeşimiz bizlere gurur vermiştir. Kendisine şehrimize kazandırdığı yatırımdan dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Üretim konusunda yalnızca ellerini değil, gövdelerini Giresun için taşın altına koymaya hazır olduklarını söyleyen Aytekin Şenlikoğlu, Üretim kapasitesini günden güne artıran Giresun 2. OSB’sinde yatırımcı olan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Burada görev yapan çalışanlarımıza da görevlerinde başarılar diliyoruz. Bu üretimlerin artması ve istihdam olanaklarımızın genişlemesini ve günden güne artması için elimizden geleni ardımıza koymayacağız. Hatta yalnızca elimizi değil, Giresun için gövdemizi taşın altına koymaya hazırız” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.