SON DAKİKA!
giresunavukatsabriozturk

AK PARTİ İL BAŞKANI SABRİ ÖZTÜRK BAYRAM MESAJI

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Giresun İl Başkanı Sabri Öztürk, “Toplumumuzun ortak değerlerini güçlendiren müstesna günlerden biri olan Kurban Bayramı; dargınlıkların unutulması, karşılıklı sevgi ve saygının pekişmesi, paylaşma, yardımlaşma ve kardeşlik bağlarının güçlendirilmesi ile anlamlı olacaktır.” dedi.

giresunakpartiilbaskani

Sabri Öztürk, Kurban Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı. Öztürk, toplum hayatında ayrıcalıklı bir yeri olan bayramların; kaygıların ve sıkıntıların geri plana itildiği, sevginin, saygının ve hoşgörünün pekiştiği, insan ilişkilerinin güçlendiği, ümitlerin canlandığı özel günler olduğunu söyledi.

Öztürk, mesajında şunları kaydetti: “Toplumumuzun ortak değerlerini güçlendiren müstesna günlerden biri olan Kurban Bayramı dargınlıkların unutulması, karşılıklı sevgi ve saygının pekişmesi, paylaşma, yardımlaşma ve kardeşlik bağlarının güçlendirilmesi ile anlamlı olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramı’nın tüm insanlığa, ülkemize ve ilimize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diler, birlikte güzel bir Bayram geçirmemiz dileği ile bayramı en içten duygularla kutlarım.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.