SON DAKİKA!
kerimaksukurbanliklar

KERİM AKSU KURBAN PAZARINI DENETLEDİ

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, kurbanlık satış yerinde incelemelerde bulundu.

KURBANKERİMAKSU

Pazar yerinde incelemelerde bulunan Başkan Kerim Aksu “Pazarımızda 92 çadır bulunuyor. Bu çadırlar, satıcılara kura ile adil bir şekilde dağıtıldı. Pazar yerinde halkımızın ihtiyaçları doğrultusunda bir takım çalışmalar yaptık. Bu doğrultuda su, lavabo ve mescit vatandaşlarımızın hizmetinde. Yine burada 2 lokanta ve 2 çay ocağı mevcut. Pazarımızın hemen yan tarafında da bir kesim alanı bulunuyor.” dedi.

Aksu, burada halka önlük, bilinçlendirme broşürü, kolonya, çöp poşeti ve eldiven dağıttıklarını da söyledi.

Aksu sözlerini şöyle sürdürdü; “Diğer yandan bayrama özel hazırladığımız nöbetçi temizlik ekibimiz 24 saat halkımıza hizmet verecek. Zabıta ekiplerimiz bayram süresince denetim ve kontrollerini titizlikle sürdürecek. Ben başta değerli Giresun halkı olmak üzere herkesin bayramını kutluyorum.”

Pazar yerinde satış yapan esnaflar ise Başkan Aksu’ya teşekkürlerini ileterek, “Diğer yıllara göre bu sene hayvan satışları çok kötü bir durumda. Vatandaşlarda para yok. Hayvan fiyatları geçen seneki fiyatlarla aynı olmasına rağmen fiyatlar yüksek diyorlar. Bunun dışında başkanımız Kerim Aksu’ya çok teşekkür ediyoruz. Burada bizim ne ihtiyacımız varsa hepsini karşılıyor. Ekip arkadaşları bizimle sürekli ilgileniyorlar. Bu yönden de Belediye Başkanımız Kerim beye ve burada bizimle beraber gece gündüz görev yapan ekip arkadaşlarınada çok teşekkürler ediyoruz” şeklinde konuştular.

Belediye Başkanı Kerim Aksu’yu makamında ziyaret eden Giresun Valisi Dursun Ali Şahin de kurban pazar yerini çok güzel bulduğunu belirterek özellikle su, lavabo sistemi ve mescitin bu alan için büyük önem taşıdığını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.