SON DAKİKA!

AKP ye Bir Darbede Iskenderpasa dan Geldi

Seçime sayili günler kala yaptiklari açiklama ile AKP ye büyük bir sok yasatan Iskenderpasa Cemaati MHP ye (Milliyetçi Hareket Partisi) ise tam destek çagrisi ile birlik mesajlari verdi.

 

Naksibendi tarikatinin önemli bir kolu olan Iskenderpasa cemaati 2002 de lideri Nurettin Cosan in Genel baskani oldugu Sagduyu Partisi seçime girmeyip AK Parti ye destek vermisti. O günden sonra AK Parti ye yakinligiyla bilinen cemaat referandum sürecinde de AK Parti yi desteklemisti.

 


 

Nureddin Cosan son dönem din alimlerinden kabul edilen Mehmet Zahit Kotku nun talebesi Esad Cosan in ogludur.

 

Aklini Kullan!

Degerli kardesim, aklini kullan!

Nereye gidildigini, yarin ne olacagini, canindan çok sevip tercih edip büyüttügün çocuklarini, istikbalini düsün, emekliliginin, sonrasinin, hayatinin istemedigin, tasvip etmedigin bir düzenegin içinde geçtigini, heba edildigini farket, bu duruma müdahale et, itiraz et, bos verme!


Anlamaya, görmeye çalis, dogruyla yanlisi ayir, durusunu özünle birlestir.


Göz boyamali, kisa vadeli, saman alevli, serap misali agzina bal çalindigini, çalinanin aslinda bal olmadigini, duygularinla oynandigini, oynananlardan bihaber gafil kaldigini gör!


Kafani devekusu gibi kuma gömüp yasadigin ülkede degerlerinin buharlasmasina kayitsiz kalma, “neme lazim” deme, “menfaatim” deme!


Maneviyat bahçemize dadanmis domuz sürülerini, sirtlanlari, hain köpekleri, kurnaz tilkileri, les kargalarini, kanimizi, canimizi, degerlerimizi, zenginliklerimizi emmege yeltenen sülükleri, asalaklari silkele, sirtindan at, kamburunu düzelt, el ele ver, gücünü topla, maneviyatini düzelt, iyileri bul, onlarla birles, isbirligi yap, yanlisi düzelt!


Bunu daha önce yaptin. Güzeli seçtin, güzellestin, güçlendin. Örnek oldun, öncü oldun, yol gösterdin, ilham kaynagi oldun, sevildin…


Isittin, karanlik asirlara günes oldun aydinlattin. Çag atlattin. Susuz yüreklere su serptin, serinlettin. Umut oldun, çare arayan biçare insanliga, tarih yazdin altin harflerle dimaglara.


Simdi silkin, simdi uyan, dengeleri boz. “Bozkurtlara” firsat ver, yol ver, OY ver. Çeki düzen versin, destek olsun dostlara, fayda versin, tek yürek olsun iyiler.


“Sagduyu nun” mevcut hükümeti kuran partiye ilk genel seçimlerinde tek basina iktidar olmasiyla sonuçlanan verdigi sartli destekle bile, hala, maalesef insanlik için, inananlar için beklenenleri gerçeklestiremeyen Sayin Basbakan, MHP li kardeslerin baraji asamayacagini bekliyor. Haydi! Yalniz birakmayalim meydanda özgürlükler vaad edegelen arkadasi. MHP li kardeslerim, baraji asin da, sizinle birlikte, daha önce söz verip de yerine getiremeyenler için bir telafi firsati dogsun.


Birlessin güçler def etsin akbabalari, sanimiz yürüsün cihanda.


Sefillere usak olmayalim.


Çünkü, kölesiyiz, Razi olsun alemlerin Efendisi bizden.


Nureddin Cosan


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.