Uncategorized

Ali Akdag; Bazi Haberler Maksatli

Akdag yaptigi yazili açiklamada, Giresunsporlu futbolcular özel hayatlari ve tesis kurallarina uyulmadigi yönünde bazi basin kuruluslarinda iddialarin yeraldigi hatirlatildi.


Açiklamada, haberlerde yeralan iddialarin dogru olmadigi vurgulanarak, “Tesislerde tüm kurallar sezon basi yönetim kurulu ve teknik heyet tarafindan tespit edilmis ve futbolcularimizin bilgilerine sunulmus olup ve her sey belli bir program dahilinde sürdürülmektedir.

Tesisimizde tüm futbolcularimizin ve teknik heyetin dinlenmeleri için oda ve yatak kapasitemiz mevcut olup, evli futbolcularimiz ise aileleri ile birlikte evlerinde ikamet etmekte ve profesyonelligin gerektirdigi sekilde yasamlarini sürdürmektedirler.

Her profesyonel kulüp gibi bizim de sezon basinda Türkiye Futbol Federasyonu na sunup onay aldigimiz kulüp iç tüzügümüz mevcuttur.

Tüzügümüz her türlü ödül ve ceza uygulamalarini içermekte ve kulüp iç isleyisi buna göre islemektedir.” ifadelerine yer verildi.

Basinda çikan bu haberlerin kulübe ve takima zarar verdigini savunan Akdag, sunlari aktardi:


“Hiç istemedigimiz halde saha sonuçlarimiz bilindigi üzere iyi gitmemektedir. Bu sonuçlari lehimize çevirmek için tüm çabalarimiz sürmekte olup, bizler için çok önemli olan ve bu hafta oynayacagimiz Samsunspor müsabakasindan önce, takimimiz futbolcularindan bir kismi için çikartilan ve hiçbir dayanagi olmayan bu asilsiz haberlerle takimimiza zarar vermek isteyen dedikodu mihrakli kisileri ilk önce Allah a sonra kamuoyuna havale ediyor, bu iddialari çikartan kisileri siddetle kiniyoruz.”


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.