SON DAKİKA!

Ali Hamurcuoglu;Asil Açiklama Gecemizde Olacak

Hayrettin Karakayali

Köln Almanya dan bildiriyor.

 

Yarin Almanya nin Oberhausen kentinde yapilacak olan ve adi efsanaye çikan Yurtdisinda Giresun Dernegi nin geleneksel dayanisma gecesi öncesinde geceye katilcak bir sanatçinin araliksiz gündemde olmasi bundan ne çikar saglanir ki? dedirtti.

 

Konunun bu kadar gündemde olmasi üzerine son sözü gazetemiz Köln temsilcisi Hayrettin Karakayali dernegin kendisi gibi efsane baskani Ali Hamurcuoglu na sordu.

 

Ali Hamurcuoglu ” Gecenin böyle bir konu ile gündeme gelmesi aslini sorarsaniz beni çok sasirtti, bu geceyi baltalamak için bazi çevreler bilerek ve isteyerek ellerindeki Ismail Türüt kozunu oymaka istedi, ama yemezler, ben bu dernekte irili ufakli 20 yildir görev yapiyorum, basimiza daha ne kötü isler geldi evel allah altindan kalktik bunuda en iyi sekilde atlatacagiz, Ismail Türüt dün herseye ragmen bir basin açiklamasi yapti ve beni aradi baskanim sakin yanlis anlama benim böyle bir sözüm olmadi ama düsmanlari güldürmek istemedigimden böyle bir açiklmaya yayinliyorum haberin olsun dedi, bende kendisine tesekkür ettim. Gelelim bu özür faslindan sonra asil amacimiza bu gecede elde edilecek gelir Giresun özürlüler rehabilitasyon merkezine harcanacak, Giresun Valimiz çok istemesine ragmen yogun programi nedeniyle gecemize katilmadi, ancak esleri Avukat Gülseren Yaman ve kizlari katilacaklar, bizim amacimiz üzüm yemek bagci dögmek degil, Giresun birlik ve beraberliginin en büyük örnegi Cumartesi günü Oberhausen Satatd Halle de bütün Avrupa nin görecegi sekilde cereyan edecek. ” dedi.

 

Yurtdisinda Giresun Dernegi nin efsane baskani Ali Hamurcuoglu sözlerini söyle tamamladi.” Giresunlu ve Karadenizli hemserilerim bu gecede sahne alacak diger sanatçilarimiza haksizlik etmesinler gecede Ömercan, Serkan Özer, Güler Öztürk, Ulvi  Günay, Özgür Bayraktar gibi isimlerde sahne alacak helede Ethem Bakar bizleri kirmayarak geceyi sunmasi asil konular bos konular ile hemserilerimizin oyalanmasina gönlüm razi degil, gecede Ismail Türüt canli canli bu özür isinede noktayi koyacak, simdiden herkese iyi eglenceler diliyorum.” dedi.

 

Öte yandan gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar da bugün Almanya ya geliyor, Köln hava limanindan tarafimizdan kasilanacak olan Ethem Bakar a Çorlu temsilcimiz Onur Yazici da eslik ediyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.