Uncategorized

Ismail Türüt ten Basin Açiklamasi


     Degerli Basin Mensuplari;


Yaklasik 2 yildir çesitli internet sitelerinde sahsim ile Giresunlu hemserilerim arasinda sanki varmis gibi gösterilen sorunlar oldugu, Giresunlu hemserilerimden özür dilemem gerektigi gibi sanal problemler üreterek sahsim ve çalisma arkadaslarima teveccühte bulunan Giresun sivil toplum kuruluslarina saldiri mahiyetinde haberler üretilmektedir.


Buna göre;


Giresunlu hiçbir hemserime terbiyesiz kelimesi kullanmadim, böyle bir sözü söylememis olmama ragmen yanlis anlamadan dolayi bütün Giresun halkindan özür dilerim.


 

2 Yanimda 3 Giresunlu hemserim yaklasik 5 yildir görev yapmaktadir bunlardan biri orkestramda ritim sanatçisi ve Giresun iline mal olmus önemli bir kardesimdir.

 

Giresun ilinin yetistirdigi dünya ozani Ozan Arif ise canimi bile verebilecegim bir dostum agabeyimdir.

 

4 Bayramlarda ve önemli günlerde otelinde serefle yer almakta oldugumu Mehmet Aygün (Titanic Oteller zinciri) kardesim kadar sevdigim bir arkadasimdir.

 

5 Son isimiz olan ve kismet olursa 04 Aralik 2010 günü Almanya Oberhausen kentinde gerçeklesecek Giresunlular dayanisma gecesi hiçbir organizatör tarafindan bizlere gelmemis, birebir sayin dernek baskani Ali Hamurcuoglu tarafindan Giresun ilinde faaliyet gösteren bir rehabilitasyon merkezinin hayrina yapilan bir gece olmasi hasebi ile tarafimizdan maliyet hesabi yapilarak adeta bedava gerçeklesecek bir katki isidir.


Basinimiza ve yüce halkimiza son sözüm,
Ulusal bazda sanat icra etmeye çalisan bizler üzerinden yapilacak tartismalardan rant saglayan adina basin demeye dilimin varmadigi kisileri yüce Allaha havale ediyorum.


                                                                                               Ismail Türüt


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.