ARŞİV

Ali Kara ya Vekil Ziyareti

Selahattin Karaahmetoglu, Giresun Esnaf ve Sanatkârlari Odalari Birligi (GESOB) ni ziyaret etti. Burada GESOB Baskani Ali Kara ile Yönetim Kurulu üyeleri ile bir süre görüsen Karaahmetoglu, kendileriyle esnaflar ve Giresun un sorunlari üzerine görüs alisverisinde bulundu. Ziyarette Karaahmetoglu, yaptigi açiklamada, yakindan takip ettigi GESOB un çalismalarini basarili buldugunu söyledi.


“Ben bu yola çikarken odalarimizin, sendikalarimizin ve de muhtarlarimizin en yakin çalisma arkadaslarim olacagini vurgulamistim. ” diyen Karaahmetoglu, sözlerini söyle sürdürdü:


“Yasama faaliyetleri kapsaminda da birlikte çalismalar yürütecegiz. Sizlerden gelen sikâyetleri, önerileri Ankara da yüksek sesle dillendirecegimi bilmenizi isterim. Meclis kürsüsünü sizler adina kullanacagim. Esnaflarimizin buradaki serzenisleri Ankara da yankilanacak. Yine sizler adina, soru önergeleri, kanun teklifleri verecegim. ”


GESOB Baskani Ali Kara da CHP Giresun Milletvekili Karaahmetoglu nun ziyaretinden duydugu memnuniyeti dile getirdi.


Kara, “Bizim mücadelemiz ilimizin her alanda daha fazla hizmet almasidir. Biz esnaf odalari olarak, esnaflarimizin hak ve hukukunu korumaya çalistigimiz gibi ayni hassasiyeti tüketicilerimiz içinde göstermekteyiz. Esnaflarimizin sorunlarini ve çözüm önerilerini içeren genis kapsamli bir raporu takip etmeniz için size de verecegiz. Bunlarin takipçisi olacaginizi da biliyoruz. ” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.