Uncategorized

Ali Özdemir Giresun a Geldi

Almanya nin Köln sehrinde bulunan Diyanet Isleri Türk Islam Birligi nin (DITIB) Sosyal Yardimlasma Sandik Baskani Ali Özdemir Giresun Belediyesi ni ziyaret etti.


Baskanlik makaminda gerçeklesen ziyarette; DITIB in Giresunlu yöneticisi olan Özdemir, Belediye Baskanvekili Hayati Tökez, Belediye Baskan yardimcisi Ömer Cinel ve Belediye Meclis üyeleri ile sohbet etti.


Ziyarette Giresun u çok özledigini dile getiren Özdemir, “Giresun a geldigimde Bulancak Duragi bölgesinin degistigini gördügümde çok sasirdim ve çok mutlu oldum. Kent girisimiz Gerçekten Giresun umuza yakisir bir hal almis. Giresun rahat bir nefes almis diyebilirim. Ben bu projeyi hayata geçiren Belediye Baskani Sayin Kerim Aksu ya ve emegi geçen herkese çok tesekkür ediyorum.” dedi.


Gerçeklesen ziyaretten büyük memnuniyet duydugunu belirten Baskanvekili Tökez, “Sayin Özdemir Giresun a ve Giresunluya her zaman katki saglayan, Giresun ile iletisim içerisinde olan degerli bir hemsehrimizdir. Memleketimize sahip çikan hemsehrilerimiz ile her zaman gurur duymaktayiz. ” dedi.


Daha sonra Baskanvekili Tökez, Özdemir e Giresun a ve Giresunluya katkilarindan dolayi “Findik basimizin Taci” plaketi, Giresun u temsil eden hediyeler ve findik ürünleri armagan etti.


Giresunluyum diyen herkesin memleketine sahip çikmasi gerektigini vurgulayan Özdemir ise gördügü ilgi ve alakadan büyük mutluluk duydugunu dile getirdi.Kaynak: Giresunaktuel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.