Uncategorized

Giresun un Provasini Marmara da Yaptilar

Zipkinla Balikavi Karadeniz Bölge Sampiyonasi hafta sonu Giresun da yapilacak. 


Sampiyona  ile ilgili düzenlemeler yapmak ve organizasyonu yürütmek üzere ayni zamanda gazetemizin de imtiyaz sahibi olan Türkiye Sualti Sporlari Federasyonu Giresun Il Temsilcisi Ethem Bakar dün itibari ile Istanbul dan Giresuna hareket etti.

 

Zipkinla Balikavi Marmara Bölge Sampiyonasini da yerinde izleyerek Giresun da ilk defa yapilacak sampiyonanin  kusursuz geçmesi için prova yapma imkani da bulan Ethem Bakar bir hafta boyunca Giresun da kalacak.

 

Marmara Bölge Sampiyonasi 13 takimin ve 54 sporcunun katilimi ile gerçeklesti, ancak Karadeniz bölge sampiyonasi için daha simdiden 19 takim ve 79 sporcu agredite olmus durumda bu son katilimlar ile 25 takim ve 150 civari sporcu olmasi bekleniyor.

 

Tarim Orman ve Köyisleri Bakanliginin yayinladigi sirküler dogrultusunda suanda avlanmasi serbest olan baliklarin vurulabilecegi sampiyana Samantas, Zefre burnu arasinda balirlenmis 3 bölgeden birinde yapilacak ve Cumartesi günü sabah 10 da baslayacak ve 5 saat sürecek daha sonra ise seramoni ve kapanis töreni düzenlenecek.

 

Iste Marmara Bölgesinden karelere yansiyan resimler;

 


 


 


 


 


 


 

 

Haber Fotolari : ZEKI AL (HABERAL)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.