Uncategorized

Ali Özdemir Hacca Gidiyor

Konu ile ilgili Köln de DITIB Genel Merkezin de gazetemiz Imtiyaz sahibi Ethem Bakar a bilgiler veren Özdemir gazetemize yazamaya basladigindan beri gazetemiz okurlari ilede bir hukukunun dogdugunu bu hukuktan dolayi bütün okurlarimizdan helallik diledigini söyledi.

Ali Özdemir görevi geregi bir çok kez bu farizayi yerine getirdigini ancak her hac görevi döneminin kendisini bir öncekinden haha fazla  heyacanlandirdigini bütün müslüman alemine Allah böyle bir güzelligi nasip etmesini diledi.

 


 

(DITIB )Diyanet Isleri Türk islam Birligi Sosyal Yardim sandigi baskani Yaglidereli hemserimiz Ali Özdemir Gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar ile son cami temel atma töreninde bir araya gelmis ve bir süre sohbet etme imkani bulmustu.

Bu arada gazetemiz bas yazarlarindan olan Özdemir son yazisinida bizlere mübarek toplarklardan ulastirmayi planliyor. 20 Kasim 2009 tarihinde baslayacak olan hac farizasinda degerli hemserimiz ve bas yazarimiz Ali Özdemir e hayirli ibadetler ile sag ve saglim gidip dönmesini diliyoruz.  Gurbetçi Giresun Gazetesi Yazi Isleri Müdürlügü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.