Uncategorized

Büyük Gün 5 Aralikta

Yurtdisinda Giresun Dernegi Baskani Ali Hamurcuoglu ve Werdhol Giresunlular Dernegi Baskani Atif Özer Avrupada daginik bir görüntü çizen Giresun dernekçiligine bir son vermek üzere 8 Kasimda Werdhol de bir araya gelmis ve bu birliktelik için Gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar inda telkinlerine uyarak birlikte hareket karari almisti.

 

Alinan bu karar geregi 5 Aralik 2009 tarihinde Dortmunt da bir araya gelecek olan iki dernegin yönetim kurulu artik birlikte hareket etme kararini kamu oyuna bir deklarasyonla duyuracaklar.

 

Konu il ilgili her iki derneginde sitesinde eski ve yeni bütün yöneticiler bu mutlu gün için Dortmunt a davet edildi,ilk etapta iki dernek bir gece düzenleyecek ve bu gece Almanyadaki bütün gurbetçilrimize yönelik olacak ardinda buyil 4 cüsü düzenlenecek olan kümbet senlikleri içinde iki dernek birlikte kollarini sivayacak,bütün etkinliklerini birlikte yapacak olan iki dernek ardindan yurt içinde ve yurt disinda egitim hayatina devam eden gurtbetçi çocuklarimizada egitim burslari saglayacak.

 

5 Aralik 2009 da Dortmunt da yapilacak olan toplantiya Gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar da davet edildi,gelismeler ile ilgili detayli haberleri gazetemizden takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.