SON DAKİKA!

ALMANYA WERDOHL’DE BU YILBAŞI KAÇMAZ

Almanya Werdohl’de Giresunlular Derneği tarafından yılbaşı aile eğlence programı düzenleniyor.

Almanya’da faaliyetlerine devam eden Werdohl Giresunlular Derneği tarafından organze edilecek olan İş adamı Harun Cici’nin sahibi olduğu CİCİ SARAY Düğün salonunda gerçekleşecek  Yılbaşı Aile Eğlence Programı sanatçı kadrosu ile de dikkat çekiyor.

Werdohl Giresunlular Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Aytekin Çetin ” Giresunluların birlik beraberlik ve dayanışması adına hemşerilerimizi bir araya getirmek ve bütün bir yılın yorgunluğunu geride bırakmak için böyle bir eğlence programı yapmayı düşündük. Dernek olarak bölgemizde yaşayan hemşerilerimizi kaynaştırma ve yeni yılı dostlarımızla karşılamak üzere bütün dostlarımızı yılbaşı aile eğlence programımıza bekliyoruz.” dedi.

CİCİ SARAY Düğün Salonunda gerçekleşecek olan Yılbaşı Aile Eğlence Programında Sunuculuğu Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ethem Bakar yapacak Şefik Oral ve Grup İkram, Kemençe Sanatçısı Baransel Yılmaz, Tuba&Halil İbrahim Damcı da sahne alacaklar.

Televizyonlarda yayınlanmak üzere Giresun geceleri programlarının değişmez kameramanı iş adamı Naci Nebioğlu’nun çekimleri ile, çeşitli sürprizlerin yer alacağı çekiliş ve yöresel yemeklerin bulunacağı Yılbaşı Aile Eğlence programının biletleri satışa sunuldu.

İşte eğlence programının sponsor ve broşürü;

werdholgiresunlular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.