SON DAKİKA!

EYNESİL’E BALIKÇI BARINAĞI

Giresun’un Eynesil İlçesi Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Ahmet Kılıç, Eynesil Balıkçı Barınağı Projesi’nin Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (Doka) tarafından hazırlanarak ilçeye kazandırıldığını söyledi.

Ahmet Kılıç, gazetecilere yaptığı açıklamada, Eynesil’e kazandırılması planlanan balıkçı barınağının maliyetinin 1 milyon 600 bin liraya mal olacağını belirtti.

Balıkçı barınağının ilçeye kazandırılmasıyla balıkçıların rahata kavuşacağını ifade eden Ahmet Kılıç, şunları kaydetti: “Eynesil Balıkçı Barınağımızın projesi Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından hazırlanmıştır. Buraya turistleri çekmek açısından imrenilecek bir projeye sahibiz. Bu projenin hayata geçebilmesi için 1 milyon 600 bin liraya ihtiyaç vardır. Eynesil’de bu projeyi hayata geçirdiğimiz takdirde balıkçılarımız daha güzel, daha modern bir yerde mesleğini icra edeceklerdir. Ben projede ve projenin hazırlanmasında başta Eynesil İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Fadıl Öztürk olmak üzere emeği gecen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.