Uncategorized

Alucra MYO Ögrenci Temsilcisini Seçti

 

Turan Bulutcu Meslek Yüksek Okulu Ögrenci Konsey Baskanligina seçilen Selman Ersin Eksioglu seçim sonunda yaptigi konusmada bütün baskanlara tesekkür ederek sunlari söyledi:

Ekip olarak sorunlari birlik beraberlik örnegi göstererek yerinde tespit edip çözüm arayisi içerisinde olacagiz. Okulumuzda okuyan ögrencilerimizin sorunlarina daha fazla önem verecegiz.  Hizla büyüyen üniversitemizi daha iyi temsil edecegiz” dedi.

Milli mücadelede büyük kahramanlik gösteren Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük baskomutan Mustafa kemal ATATÜRK ve bu ugurda seve seve canlarini feda eden Kahraman Askerlerimizin Anmak amaciyla Tarih kokan ÇANAKKALE’ ye Sivil toplum kuruluslarimiz ve bürokratlarimizdan isteyecegimiz destekle birlik içinde gezi düzenleyecegiz


Bizleri bu konumlara getiren degerli ögrenci arkadaslarimizin sorunlarini dinleyerek sorunlarina çözüm üretecegiz. Okulumuzda sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunacagiz. Bu sosyal etkinlikler gerek spor gerek geziler gerek okul içerisinde düzenlenebilecek diger faaliyetlerde sinirli kalmayacak


Sosyal faaliyetlerin devamliligini saglayacagiz


Ilçemizin sorunlari içerinde bulunan kis ayinin gelmesiyle kisi sevdirmek amaciyla kis senlikleri düzenleyecegiz.


Ilçemize bahar mevsiminin gelmesiyle birlikte bahar senlikleri düzenleyecegiz


Okul içersinde düzenlenecek yarismalarla ögrenci arkadaslarimiza çesitli ödüller verilecek ve bu ödülleri yine ilçemizin esnaflarindan alacagimiz destekle gerçeklestirecegiz.


Mezuniyet balosunu Alucra Turan BULUTCU Meslek Yüksek okuluna yakisir bir vaziyette düzenleyecegiz.


Okulumuz Idari personeli ve diger ögretim görevlisi hocalarima, bu göreve gelmeden önce ve geldikten sonra desteklerini esirgemeyerek daima yanimda bulunan sinif arkadaslarima, beni destekleyen desteklemeyen diger arkadaslarima sonsuz tesekkürlerimi bir borç bilirim.
Beni bu göreve layik gören;
Halkla iliskiler bölüm Temsilcisi Mustafa SAIR arkadasima;
Isletme yönetimi bölüm temsilcisi Mesut Yilmaz ÇAKIR arkadasima;
Muhasebe ve vergi uygulamalari Bölüm Temsilcisi Hayati TASTAN arkadasima;
Büro yönetimi bölüm temsilcisi Hatice ÇAKMAK arkadasima;
Maliye Bölüm Temsilcisi Hasan KOÇ arkadasima;
Sonsuz tesekkürlerimi sunar en içten dileklerimle saygilar sunarim…


Haber: Tülay Dolu
            Alucra Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.