SON DAKİKA!

Masa Tenisi Valilik Kupasi Ikbal Derasnesi nin

 

Turnuvanin 11 yildir geleneksel olarak yapildigini belirten Giresun Gençlik Spor Il Müdürü Soner Magden ,”Kurumlar arasi birlik ve beraberligi saglamak amaciyla 11 yildir geleneksel olarak Valilik kupasini düzenliyoruz.16 takimin yer aldigi turnuvaya 60 sporcu katildi ”dedi. Grup maçlarinda birinci olan Ikbal FEM Dershanesi’ne Valilik Kupasini veren Giresun Vali Yardimcisi Ahmet Yilmaz turnuvada dostluk ve sporun kazandigini ifade etti.

 

Turnuvada Ikinciligi Yaglidere Ilçesi Merkez Ilkögretim Okulu ve üçüncülügü ise Yaglidere Halk Egitim Merkezi kazandi.

Ferdi müsabakalardan Ikbal FEM Dershanesi elemanlarindan Yalçin Usta birinciligi kazanirken, ikinci Nihat Duruskan, üçüncü Ikbal FEM Dershanesi elemani Mustafa Alçelik elde etti.

 

Giresun Ikbal FEM Dershanesi Genel Müdürü Levent Uysal basariyi elde eden takima çesitli hediyeler verdi. Ikbal FEM Dershanesi Müdürü Levent Uysal ”Dershanedeki basarilarimizi sporda da yakaladik. Spora katkilar vermeyi destekleyecegiz. Çok çekismeli ve zevkli geçen maçlarda dostlugun kazandigini, kültürel ve sosyal etkinliklere katilarak birlik ve beraberlikleri perçinledik.”diye konustu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.