SON DAKİKA!

Alucra Vakfi Kahvalti da Bulustu

 

26.12.2010 Pazar günü Istinye Sosyal Tesislerinde gerçeklesen Kahvalti programinda 50 kisilik bir davetli grubu katildi. Kahvalti sonrasi bir selamlama ve tesekkür konusmasi yapan Alucra Vakfi Baskani Necdet Bekçi, davete icabet edip gelen ve gelemeyen tüm dernek yöneticilerine tesekkür ederek, Alucranin Kalkinmasi için Birlik Beraberlik içinde tüm enerjileriyle çalismalar yapacaklarini belirtti. Kisa bir süre sonra büyük bir organizasyonla tüm Alucra Vakfi Mütevellilerine bir yemek programi düzenleyeceklerini duyuran baskan Necdet Bekçi, Alucranin kalkinmasi için her türlü fedakarliga hazir olduklarini dile getirdi.

 


Sirasiyla tüm dernek baskanlari kendilerini tanitarak ilçe adina gerekli hizmetlerde her zaman hazir olduklarinin altini çizdi. Kaledibi Köyü Dernek Baskani Halit Kirazli “8 yildir milletvekili olan ilçemizin yetistirdigi deger Sayin Nurettin Canikli ile bir kez bile görüsme sansimiz olmadi, yönetiminizin en kisa sürede ilçenin tüm STK lariyla sayin Vekilimizi bir araya getirmenizi rica ediyoruz” diyerek bir öneride bulundu.


Nezih bir ortamda gerçeklesen kahvalti sonrasi Alucranin Birligi ve Beraberliginin perçinlenmesi adina böyle organizyonlarin devaminin gelecegi belirtildi.

Kaynak: Alucrahaber
           Kadir BEKIROGLU


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.