SON DAKİKA!

Alucrali A.Refik Bulutcu ya Ödül

Iste Üstün Hizmet Ödülüne Layik Görülen Kisi ve Kuruluslar;




 

TBMM Üstün Hizmet Ödülü ne layik görüldü.

Toplantida 2010 yilinda 75 kisi ve 5 dernege Üstün Hizmet Ödülü verilmesi kararlastirildi. TBMM Onur Ödülü nü alacak isim ise önümüzdeki günlerde belirlenecek.


Dernekler:

 

1. ADANA DOSTELLER YARDIMLASMA DERNEGI 2. BURSA ULUDAG OTOMOTIV ENDÜSTRISI IHRACATÇILAR BIRLIGI 3. DENIZLI KADIN GELISIMI VE KÜLTÜR DERNEGI 4. ISTANBUL MOTIF HALK OYUNLARI EGITIM VE ÖGRETIM VAKFI  5. KAHRAMANMARAS SACAKLIZADE KÜLTÜR EGITIM VE YARDIMLASMA DERNEGI

Sahislar:


Adana :Serdar & Hünkar Adali(Isadamlari)


Afyon: Yusuf Özer (Isadami ), Afyon: Suayp Demirel(Isadami )

 

Agri: Sebahattin Yildiz (Isadami)


Aksaray :Kanber Demir (Isadami )

 

Ankara: Necla Kizilbag Üçyildiz (Emekli-Ögretmen)

 

Antalya: Levent Aydin (Turizmci –Isadami), Antalya:Abdurrahman Alaaddinoglu Isadami,


Artvin:Ali Nihat Gökyigit Isadami

 

Aydin: Mehmet Emin Ünal (Isadami), Aydin: Hüsnü Uçar (Turizmci-Isadami), Aydin:Rasim Mentese Isadami,


Balikesir: Ömer Selahattin Kursun  Isadami, Balikesir: Faruk Kizikli Emekli,


Bartin: Sabriye&Kemal Ocakçi Ev Hanimi&Emekli,


Bilecik: Alaettin Seker Isadami

 

Bingöl: Mecit Bahçivan Isadami,


Bitlis: Hikmet Kiler Isadami,


Bolu: Yasar Çelik Isadami

 

Burdur: Kemal Solmaz Emekli,


Bursa: Faik Çelik Sanayici,

 

Çanakkale: Hatice Zeynep Bodur Okyay Iskadini,


Çankiri: Aynur Bektas Iskadini, Çankiri:Selahattin Düzbasan Isadami


Çorum : Ahmet Akdag Isadami ,


Denizli Orhan Abalioglu Isadami,


Düzce: Kamil Çilingir Isadami,

 

Edirne: Oral Onur Arastirmaci-Yazar,


Elazig :Kaya Karakaya Isadami,


Erzurum: Lütfü Yücelik Isadami,


Eskisehir: Cemalettin Sarar Isadami,

 

Giresun: Ahmet Refit Bulutcu Isadami,

 

Hatay: Ilyas Keles Isadami , Hatay: Nevres Erol Bilecik Isadami,


Isparta: Mehmet Necati Akel Emekli,


Istanbul: Ara Güler Fotograf Sanatçisi, Istanbul :Levent Beskardes Sanatçi,

 

Izmir: Ayse Necla Karadavut Ev Hanimi,


Kahramanmaras: Ali Galip Çalik Isadami,

 

Karabük: Kamil Güleç Sanayici, Karabük: Seyhan Cengiz Turhan-Isadami,


Karaman: Hasan Kalan Isadami,

 

Kars: Vasfiye Eris Iskadini – Der. Üyesi,


Kayseri: Mehmet Tarman-Isadami,

 

Kayseri: Süleyman Çetinsaya Isadami,


Kayseri: Ziya Eren Isadami,


Kirsehir:Ismail Canpolat Kimçak Isadami, Kirsehir: Muzaffer Marsap Esnaf,


Kilis: Alâeddin Yavasca Sanatçi,


Kocaeli:Cavit Yücel Isadami,


Konya: Hüseyin Öksüz Hattat -Ög.Üyesi,


Konya: Mehmet Girgiç Keçe Ustasi, Konya: Ali Yaman Isadami,


Kütahya: Ahmet Yakupoglu Ressam-Neyzen-Tezhip Sanatçi,


Malatya: Mehmet Ali Aydinlar Isadami, Malatya: Galip Demirel Dernek Baskani,


Manisa: Ali Ihsan Demirdöver Isadami,

 

Mugla: Mete Ersoy Emekli-Doktor


Rize: Mehmet Cengiz Isadami,

 

Sivas: Ahmet Çuhadaroglu Isadami,


Tekirdag: Mahmut Yesil Isadami ,

 

Tokat: Sebahat&Ismet Erdem Evhanimi-Isadami,

 

Trabzon: Mehmet Sinan Dereli Sanayici , Trabzon Sevim Kirali Ev Hanimi, Trabzon: Bayram Halil Isadami,


Van: Fettah Tamimce Isadami,


Yalova: Zehra Nevzat Özdemir Çalismiyor,


Yozgat: Hayri Yildiz Isadami,


Zonguldak: Yilmaz Yavuz Emekli- Memur 70: Zonguldak Nurdan&Ahmet Orhan Oguz Eczaci-Isadami.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.