SON DAKİKA!

AMERİKA GİRESUNLULAR DERNEĞİ GİRESUNSPOR’U UNUTMADI

Türk Amerikan Giresunlular Derneği’nin 7. Geleneksel Kültür ve Müzik Şöleninde Giresunspor’lu futbolcular imzalı formasından elde edilen gelir Giresunspor’a ulaştırıldı. Forma satışından 5 bin 500 dolar elde edilmişti.

Giresunspor adına yardımı “Yeşeren Fındık Dalları” projesi kapsamında Amerika’ya gelen Giresunspor başkan yardımcısı Azmi Bük teslim aldı.

Forma satışından elde edilen geliri teslim sırasında konuşan Türk Amerikan Giresunlular Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Oflu ” Giresunspor şehrin en değerli markası bu markanın gelişmesi Giresun şehrinin gelişmesi demektir. Gecemize Giresunspor tarafından gönderilen imzalı formayı alan Amerika’da yaşayan hemşerilerimize teşekkürü borç biliyorum. Bizler imkanlarımız çerçevesinde her zaman şehrimizin bu önemli markasına destek olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Giresunspor Başkan Yardımcısı Azmi Bük ” Amerika’dan aldığımız bu destek bizleri çok mutlu etti. Giresunspor bu sezon sezon çok önemli bir ligde yer alıyor, bu tür destekler gönüllü olarak çalıştığımız bu organizasyonlarda bize büyük moral oluyor. Türk Amerikan Giresunlular Derneği ve Yöneticilerine bu örnek davranışları nedeniyle teşekkür ediyor. Başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Daha sonra elde edilen gelir Giresunspor Başkan Yardımcısı Azmi Bük’e Türk Amerikan Giresunlular Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Oflu tarafından teslim edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.