SON DAKİKA!

AMERİKA’DA HEMŞERİMİZE 6 AYDA İKİNCİ BIÇAKLI SALDIRI

Giresun’un Yağlıdere ilçesinden 14 yıl önce Amerika New-York’a yerleşen 42 yaşındaki Keramettin Özdemir altı ay içinde ikinci kez bıçaklı saldırıya uğrayarak ölümden döndü.

Amerika’da yaşayan Keramettin Özdemir bir süre Pizza ve Cafe sektründeki iş yerini deverederek bir müddet dinlenmeye karar verdi.

keramettinozdemir

Sağlık sorunları yaşayan ve aldığı karar gereği yaşamına bir müddet dinlenerek devam etmek isteyen Keramettin Özdemir’de işler hiçde öyle umduğu gibi gitmedi.

Keramettin Özdemir New-Yort’ta evinin garajında kendilerini polsi olarak tanıtan kişilerce bir süre önce alınmış ve öldüresiye dövülmüş akabinde bir kaç yerinden kesici aletlerle kesilerek bırakılmış. Tamda bu olaydan dolayı gördüğü tedavi ile düzelmeye çalışan Keramettin Özdemir bu kez de evinin bulunduğu West Springfield’de kimliğini bilmediği kişlerce bıçaklı saldırya uğradı.

Gazetemize açıklamalarda bulunan Keramettin Özdemir ” Benim bildiğim bir düşmanım yok, 14 yıl önce yağlıdere’den Amerika’ya geldim. Burada ufak işler yaptım. Son dönemde Pizza ve Cafe işletmeciliği yaptım. Bir süre önce kısmi felç geçirdim sonra iş yerimi devredip dinlenmeye karar verdim. 6 ay önce garajıma gittiğimde orada kendilerini polis olarak tanıtan tanımadığım kişilerce darp edildim. Beyin kanamsı tehlikesi atlattım. Tamda bu olayları unutmaya çalışırken bu kezde evimin önünde yine hiç tanımadığım kişilerce bıçaklı saldırıya uğradım.” dedi.

Öte yandan New-York polisine kişilerin eşgallerini verdiğini söyleyen Keramettin Özdemir kişilerin robot resimlerinin hazırlandığını ve ulaşmanın artık an meslesi olduğunu sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.