SON DAKİKA!

GALATASARAY’A GİRESUNLU BAŞKAN

Giresunlu Dursun Özbek Türkiye’nin en köklü kulüplerinden biri olan Galatasaray’a başkan adayı oldu. Giresun’un Şebinkarahisar ilçesi doğumlu iş adamı Dursun Özbek’in Galatasaray’a başkan adayı olması Giresunlular arasından sevinçle karşılandı.

Mayıs ayında yapılacak kongrede başkan adayı olacağını duyuran Giresunlu iş adamı Dursun Özbek ” Kuvvetli bir liste oluşturup dünya devi kulübü Karadeniz inadı ile yönetmeyi hedefliyorum. Galatasaray camiası emin ellere geçecek. Futbol takımımız başta olmak üzere bütün branşlarda kulübümüzü en üst seviyelere taşıyacağız.” dedi.

Dursun Özbek Kimdir?

1949 Giresun doğumlu olan Galatasaray’ın başkan adayı, iş adamı Dursun Özbek otomotiv ve turizm sektöründe faaliyet gösteriyor. Nippon ve Point Hotel zincirlerinin sahibi olan Özbek, 2011 yılında Ünal Aysal’ın yönetim kurulu listesinde yer almış ancak daha sonra kendi isteğiyle çıkmıştı. Özbek, 2014 yılında ise Duygun Yarsuvat’ın yönetim kurulunda yer aldı. Galatasaray Lisesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu olan Özbek evli ve 2 çocuk babasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.