Uncategorized

Anakara Giresun Egitim Vakfi Ögrencileri Unutmadi

 

Ankara nin Necatibey Caddesinde Süleyman Biyikçi ya ait Pidesun isimli Resaurant Cafe de verilen yemekte konusan Girsev Baskani Metin Yaraman, ögrencilere, egitim yasamlari boyunca karsilastiklari sorunlari birlik ve beraberlik duygulari içersinde çözecekleri bir otamin saglanmasi konusunda önerilerde bulunarak, Girsev in amaçlari içinde, Giresunlu ögrencilerin egitimi sürecinde maddi ve manevi destek verilmesi konusunun önde oldugunu ve Vakfin bürosunu devamli ziyaret ederek ögrenim hizmetlerinde kullanmalarini istedi.


 


 
Yemekte, Giresun Pidesi, salata, mesrubat ve tatlidan olusan menü ikram edilen ögrenciler adina konusan Cengizhan Özogul ve Çagatay Sahin, Girsev tarafindan verilen bu degerli destek bizleri çok memnun etti. Basta Vakif Baskani Metin Yaraman ve Vakif Yönetim Kurulu üyelerine çok tesekkür ederiz. diyerek, Ankara da yüksekögrenimlerini sürdürürken Girsev in kendilkerine desteklerinden dolayi memnuniyetlerini belirttiler.
 
Haber : Mehmet ÜÇÜNCÜ-ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.