SON DAKİKA!
ankaragiresundernegikongresi1

ANKARA GİRESUNLULAR DERNEĞİ YENİ YÖNETİMİ

Giresun ve İlçeleri Derneği’nin Ankara Menekşe Sokakta bulunan dernek merkezinde yapılan olağan genel kurul toplantısında yeni seçilen yeni yönetim kurulu üyeleri görev bölümü yaptılar.

ankaragiresundernegikongre

Salih Hacıömeroğlu, Şükran Gürak, Ahmet Aydın, Kadir Karagülmez, Bilal Doma, Berna Usta, Hatice Zevne, Ömer Rasim Yüksel, F. Kenan Paltun.

Yeni yönetim kurulu, yaptığı ilk toplantısında görev dağılımı yaptı. Giresun Ve İlçeleri Derneği yeni yönetim kurulu üyelerinin görev dağılımı; Başkan Salih Hacıömeroğlu, Başkan Yardımcısı Şükran Gürak, Başkan Yardımcısı Ahmet Aydın, Genel Sekreter Kadir Karagülmez, Sayman Bilal Doma, Genel Sekreter Yardımcısı Berna Usta, üye Hatice Zevne üye,Ömer Rasim Yüksel Üye,F. Kenan Paltun.

Son zamanlarda yaptıkları çalışma ve faaliyetlerle Ankara’da yöre dernekleri içinde parmakla gösterilen bir yere gelen Giresun Ve İlçeleri Derneği, bu çalışmalara en çok katkıyı koyan ve çaba gösteren kişileri yeni yönetime kattığı gözlendi. Yeni birçok projeyle imza atarak, yöre dernekçiliğine yeni bir boyut katacaklarını belirten dernek yönetimi, çalışmalarına aynı tempoyla devam ettiklerini belirti.

Dernek yönetimi yaptığı açıklamada, “Menekşe sokak 18/3 Ankara adresi, Giresun ve ilçelerinin evidir ve evi olmaya devam edecektir” dedi.

Haber: Giresun Dergisi

1 Yorum

  1. ARİF ŞİMŞEK

    SEVGİLİ GİRESUNLULAR,BİTİRİN ŞU ŞEREFSİZLERİ. İÇİMİZ SIZLIYOR GİRESUNDA EYLEM YAPTIKLARINDA.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.