Uncategorized

Ankara Sebinkarahisar lilar Vakfi Kongresi

Divan Baskanligini eski Giresun Milletvekili ve emekli Avukat Vamik Tekin in, Baskan Vekilligini Içisleri Bakanligi Müsaviri Mehmet Aslan Küçük ve Katip Üyeligi ise Sanayi ve Ticaret Il Müdürlügü nden Yavuz Kayacik in yaptigi ve yeterli sayida Vakif Üyesinin hazir bulundugu Olagan Mali Kongre de gündemde bulunan maddeler görüsülerek karara baglandi.
 
Sebinkarahisar ve Çevresi Kalkinma, Dayanisma ve Kültür Vakfi Baskani Ünsal Uluçeçen in ögrencilere burs verilmesi, il hakkinin geri alinmasi, sosyal etkinlikler ve vakfin faaliyetleri ile  uygulamalari hakkinda üyelere bilgi vermesinin ardindan, vakfin 2010 yili hesaplari ibra edilirken,  2011 yili tahmini bütçesi oylanarak kabul edildi.


 

 Turan Aksen, Ismail Senol ve Osman Çaliskan in, Vakif bünyesine yeni üye alimi ve genis katilimli bir yemekli toplanti ile Il haklarini geri alinmasi hususunda verdikleri önergeler görüsüldü ve bu konularda bir çalisma yapilmasi hususunda bir sonraki kongrede görüsülmek üzere bir rapor hazirlamalari için Vakif Yönetim Kuruluna yetki verildi.
 
Üyelere hitaben bir konusma yapan Vakif Baskani Ünsal Uluçeçen, burs verilecek ögrenci sayisini 20 ye çikaracaklarini, divana sunulan önergeler konusunda çalisma baslatacaklarini ve yeni üye alinmasi konusunda da degerlendirmede bulunacaklarini belirterek, üyelerden bagislarini yerinde ve zamaninda vermeleri hususunda yardimlarini istedi.
 
Haber : Mehmet ÜÇÜNCÜ-ANKARA

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.