Uncategorized

Piraziz e Agiz Dis Sagligi Merkezi

Piraziz Kaymakami Ali Hamza Pehlivan, Ilçe Belediye Baskani Hasan Senel, Il Saglik Müdürü Dr. Cengiz Cindemir, Ilçe Emniyet Amiri Hüseyin Ugurelli, Il Saglik Müdür Yardimcisi Mehmet Sahin ile davetlilerin katildigi açilis töreninden önce Ilçe Saglik Grup Baskani Dr. Ünal Özek, hizmete giren agiz ve dis sagligi ünitesi hakkinda bilgi verdi.


Piraziz Merkez Ömer Hekim Aile Sagligi Merkezi (ASM) binasi içerisindeki Agiz ve Dis Sagligi Ünitesinde, Dis Tabibi Ismail Bekçi görev yapiyor.


Il Saglik Müdürü Dr. Cengiz Cindemir, Piraziz Agiz ve Dis Sagligi Ünitesinin ardindan Çanakçi, Güce ve Eynesil Agiz ve Dis Sagligi Ünitelerinin de önümüzdeki hafta içerisinde hizmete girecegini söyledi.


Agiz ve Dis Sagligi Ünitesinin açilisindan sonra Kaymakam Ali Hamza Pehlivan, Belediye Baskani Hasan Senel, Il Saglik Müdürü Dr. Cengiz Cindemir ve diger konuklar, Piraziz Merkez Ömer Hekim Aile Sagligi Merkezi (ASM) bahçesinde yapimi devam eden çevre düzenleme çalismalarini da incelediler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.