SON DAKİKA!

Ankara da Giresun Haftasi

Aroma Voleybol 2. Bayanlar ligi B Grubu karsilasmasinda Tirebolulu Filenin Sultanlari, ligde kalma mücadelesi vermeye devam ediyor. 28 Subat 2010 Pazar günü saat 18.00 de Ankara nin Bestepe semtinde Gazi Üniversitesi bitisiginde bulunan ve Türkiye Voleybol Federasyonu tarafindan yeni hizmete açilan Baskent Spor Salonunda oynanacak olan Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) – Tireboluspor maçinda alinacak bir galibiyetin çok önemi var. Bu maça Ankara da bulunan Giresunlularin destek vermeleri isteniyor. Ayni gün Ligde Play-Off mücadelesine katilmak için mücadele veren Giresunspor un da Ankara Cebeci Inönü Stadinda ise saat 13.30 da Bank Asya Birinci Ligi maçinda Hacettepe ile karsilasacak. 28 Subat ta Giresun un iki güzide temsilcisini destekleyelim ve iki galibiyet alalim istiyoruz.

 


 
     Aroma Voleybol Ikinci Bayanlar ligi B Grubunda mücadele eden 12 takim arasinda SGK, 18 maçta topladigi 29 puanla 5. sirada bulunurken Tireboluspor ise, 18 maçta topladigi 13 puanla 11. sirada bulunuyor.

 


 
     Giresunspor un mücadele ettigi Bank Asya Birinci Ligi nde ise Giresunspor 23 maçta topladigi 33 puanla 8. sirada bulunurken, Hacettepe ise oynadigi 23 maçta 23 puan topladi ve 17. sirada yer aliyor ve kümede kalma mücadelesi veriyor.
 
Mehmet ÜÇÜNCÜ-ANKARA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.