Uncategorized

Ankara daki Derneklerimize Büyük Ilgi

Ankara Giresun ve Ilçeleri Dernegi ve Ankara Sebinkarahisar ve Çevresi Kalkinma ve Kültür Vakfi ni ziyareti bünyesinde CHP nin seçim beyannameleri ile ilgili bilgiler veren CHP li Milletvekili Adaylari Ilyas Güven Eroglu ve Bayraktar Bayraktar, egitimden sosyal yasama ve hayatimizi ilgilendiren bir çok konuda halkin iktidari ile yapacaklarini projeler hakkinda da açiklamalarda bulundular.


Çok sayida Ankara da yasayan Giresunlularin ragbet ettigi toplantilarda CHP li adaylar, önceki hafta Sebinkarahisar da meydana gelen heyelan nedeniyle geçmis dileklerinde bulunarak, bölgenin en uygun güzergahi durumundaki Trabzon-Tirebolu-Erzincan Demiryolu projesi nin de kendi iktidarlari döneminde hayata geçireceklerini söylediler.


CHP li Ankara 1.Bölge Milletvekili Adaylarinin Ankara daki Giresun Vakif ve Derneklerindeki ziyaretlerine, Ankara Karadenizliler Kültür ve Yardimlasma Dernegi(KAR-DER) Yönetim Kurulu Baskani Refik Korkmaz ve Kar-Der yöneticileri ile Vakif ve derneklerin yöneticileri de istirak ettiler.


Haber : Mehmet ÜÇÜNCÜ-ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.