Uncategorized

Filiz Uzun Tunceli de Sergi Açacak

Giresunlu Marküteri Sanatçisi Filiz Uzun u kabulünde, Giresun un kendisi için büyük önemi oldugunu ve Giresun dan buruk ayrildigini belirterek, Giresun a sevgi ve selamlarini gönderdi.


Tunceli de yapilamamis ve yarim kalan hizmetleri hizla yapmaya çalistiklarini, bu durum karsisinda da il halkinin kendilerinden memnun oldugunu ve ayrilmak istemediklerini belirten Tunceli Valisi Mustafa Taskesen, Tunceli nin yesilligi bol, huzur verici ve halkinin da misafirperver olduguna vurgu yapti.


Vali Taskesen in esi Betül Taskesen in de 300 ün üzerinde ev ziyaretlerinde bulundugu ve bu ziyaretlerde de çesitli sosyal amaçli projeler uyguladigini bizzat yerinde gören Giresunlu Marküteri Sanatçisi Filiz Uzun, Tunceli de özel olarak bir kolleksiyon hazirlayacagini ve bu konuda da Vali Mustafa Taskesen den destek aldigini belirtti.
 
Tunceli Valisi Mustafa Taskesen, gelenek ve göreneklerimize bagli olarak kültürümüzü nesilden nesile ulasabilmesi için sanatin medeniyetler arasinda bir köprü görevini üstlendigine vurgu yaparak, Tunceli de açilacak olan seginin de Giresun Ilimizi en iyi bir sekilde temsil edecegini belirtti.Haber : Mehmet ÜÇÜNCÜ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.