Uncategorized

Ankarali Üniversite Ögrencilerine Giresun Pidesi

Ankara Giresun ve Ilçeleri Dernegi Gençlik Kollari üyeleri, Ankara da yüksek ögrenimlerini sürdüren Giresunlu ögrencilerle tanisma ve dayanisma yemegi düzenlediler. 


  

Ankara Necatibey Caddesinde bulunan hemsehrimiz Süleyman Biyikçi ya ait Pidesun Restaurant & Cafe de düzenlenen ve ücreti Ankara Giresun ve Ilçeleri Dernegi Genel Sekreteri Kadir Karagülmez tarafindan ödenen ve 30 un üzerinde kiz ve erkek ögrencinin katildigi yemekli toplantida, Giresun Pidesi, salata ve içecekten olusan menü ikram edildi.
 
Yemek sonrasi Dernek lokalinde de ögrencilere, dernek yönetimi ve Bulancakli isadami Ahmet Aydin tarafindan çesit çesit tatlilardan ve içeceklerden olusan bir menü ikram edildi.
 
Giresun ve Ilçeleri Dernegi Yönetim Kurulu Üyesi ve Kar-Der Giresun sorumlusu Kenan Paltun ve Sükran Gürak in katildigi Gençlik Kollari toplantisinda Ankara daki ögrencilerin iletisim saglamalari için, derslerinin olmadigi zamanlarda sik sik bu toplantilara devam edecekleri hususunda görüs birligi içinde olduklari bildirildi.
 
Haber:  Mehmet ÜÇÜNCÜ-ANKARA

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.