Uncategorized

Antalya Giresun Dernegin den Çagri Var

Antalya Giresunlular Dernegi kurucu üyelerinden ayrica Denetleme Kurulu Üyesi olan Ekrem Zomp, 20 Mart’ta Titanik Otel’de yapilacak geleneksel “Antalya’da Yesil Giresun Gecesi”ne tüm Giresunlularin katilmasini istedi.


Yapilacak gecenin öncelikli olarak Tüm Akdeniz’de yasayan Giresunlulari bir araya getirmek oldugunu söyleyen Zomp, “Ayrica bu gece dernegimizin daha çok projeler üretebilmesi ve Antalya da yasayan bütün hemserilerimize ulasabilmesi için aidatlarin saglikli toplanabilmesi çok önemli. Hemserilerimizin bu konuda gerekli duyarliligi gösterecegi umuyorum” ifadesini kullandi.


Antalya Giresunlular Dernegi’nin sosyal ve kültürel etkinlikleri oldugundan da bahseden Ekrem Zomp, her yil Giresun ile ilgili genel bilgileri ve dernek hakkinda bilgileri içeren tamamen renkli olarak tasarlanan bir dergi çikardiklarini kaydetti.


Giresun’un tarihiyle de yakindan ilgilendiklerini söyleyen Zomp, dernek olarak her yil Afyonkarahisar’daki Giresun Sehitligi’nde yapilan anma programina katildiklarini kaydederken Giresunlulara da Topal Osman Aga ile ilgili bir film projesi için çalisma baslattiklarinin müjdesini verdi.


Zomp, son olarak yine Titanik Otel’de yapilacak geceye degindi ve tüm Giresunlulari bu gecede görmek istediklerini yineledi.


Geceye sanatçi olarak Ümit Tokcan,Gizem Kara ve Hüseyin Centoglu renk katacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.