Uncategorized

Asparagasin bu kadari

Son günlerde gazetemizin yükselisini çekemeyen taklit bir site tarafindan gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar in öz yegeninin verdigi iddia edilen Kopenhagen e cami haberinin altindaki Haber Turgay Uzun Kopenhagen den bildiriyor a Turgay Uzundan yalanlama geldi.


Dün gece geç saatlerde telefon ile kendisine ulasilan Turgay Uzun daymin gazetesi hariç hiçbir gazetenin temsilcisi yada muhabiri degilim haberi yazanlar ismimi ordan silmedikleri anda konsolosluk vasitasi ile kendilerini uyaracagim hiç kimsenin ailemden birileri ile beni karsi karsiya getirmeye hakki yok ayni zamanda yakin arkadasim olan Soner Küçükistanbul ile Gurbetçi Giresun Gazetesi hariç hiçbir yayin kurulusu ve taklit siteler ile bir ilgimiz yoktur dedi. Turgay Uzun ayrica 15 Eylülde Türkiyede olacagini ve Cami ile ilgili haber ve resimlerinde gazetemiz olan Gurbetci Giresun da detaylanacagini bildirdi.

 


 

Bilindigi gibi Turgay Uzun Ethem Bakar in öz yegeni ve son Isveç Malmö seyahati sirasinda Is adami Fatih Gönülkirmaz ile kendisini 8 gün boyunca misafir etmisti.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.