Uncategorized

Gazetemize Büyük Teveccüh

Kuruldugu günden beri sira disi haberleri ile gündemi takip edenlere adeta nal toplatan Gurbetçi Giresun Gazetesi yazi ailesine iki önemli yazar daha katildi.


Tarafsiz ve ilkeli haberleri  kamu oyunda dikkat çeken gazetemize Ulusal ve Uluslar arasi basarilari Cumhurbaskanligi makami gibi önemli kurumlardan aldigi ödüller ile adini duyurmus hemserilerimiz yazar oldular.

Özellikle Almanyada Kurulu en büyük Sosyal yardim dernegi olan DITIB in en önemli yöneticilerinden olan Yaglidereli hemserimiz Ali Özdemir Gurbetçi Giresun sütunlarin da oldukça ilgi görecege benziyor  Öyleki;Özdemirin verdigi iftar haberi taklit siteler basta olmak üzere kopyala yapistir gazetecileri tarafindan kapisildi.

Özdemir yazar ailesinde oldugum gazetemiz hariç hiçbir gazeteye özel demeç  vermedigini adresinin belli oldugunu yazdigim yazilar ve DITIB deki arkadaslarimin masa üstü sitesi olarak kuruldugu günden beri kadim dostum Ethem Bakar in sitesi olan Gurbetçi Giresun Gazetesinin destekcisi olduklarini söyledi.

Ayrica Yurtdisi Giresun Dernek Baskani  ve halk arasinda efsane Baskan olarak taninan Ali Hamurcuoglu da Gazetemiz yazari oldu efsane Baskanin da yazi ailemize katilmasi ile her geçen gün artan tirajimiz tavan yapti.

Ali Hamurcuoglu Giresun dernekçiliginin Avrupadaki duayeni ve bugün dernek Baskani olarak hava atan birçok ismide camiaya kazandiran isim. Ali Hamurcuoglu Giresuna kazandirdigi dializ ünitesi nedeniyle zamanin Cumhurbaskani Süleyman Demirel tarafindan ödüllendirilmis tek dernekçimiz ve oda Gurbetçi Giresun Gazetesi yazi ailesini tercih etti. Her iki yazarimiza Gurbetçi Giresun Gazetesi olarak hos geldiniz diyor ve yollarinin açik olmasini diliyoruz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.