GÜNCEL

Avukat Aydin Sordi Kaza Geçirdi

Av.Aydin SORDI yönetimindeki34 DA 0850 plakali araç Inegöl Domaniç arasindaki daglik kesimdeki su kanalina düstü.Araç içinde  bulunan Aydin SORDI’nin esi Av.Melek SORDI,oglu Ali Efruz SORDI,Av.Canan KARAAGAÇ yaralanmazken Fahriye ÖZEN araçtan inmek isterken dizinden yaralandi ve Domaniç ilçe devlet hastanesinde hemen tedavi altina alindi.

Çanakçi dernekler birligi baskani Av. Aydin SORDi yaptigi açiklamada ; Aydin SORDI;Hava firtinali ve yokus asagi iniyordum kaza yerine geldigimde karsi yönden virajdan gelen aracin uzun farlari yakmasi nedeniyle karsi seride girdigimi zannedip aracimi sag tarafa almaya çalistim.
Yol devlet karayolu olmasina ragmen yola sonradan dökülen asfaltin çözülmesiyle seritler kayboldugu için yolda seyrettigim seridi tespit etmem mümkün degildi saga kaçtigimda yolda bulunan araç kaymaya basladi ve kontrolümü kaybettim araç yolun karsisina geçip yol kenarinda bulunan bariyerlere çarptiktan sonrasi kanalina düstü Allah a sükür siyriklar haricinde bir yaralanma olmadi dedi; kazadan sonra Domaniç te kalan baskan SORDI ve beraberindekiler 17 Nisan günü Istanbul’a döndüler.

Av. Aydin SORDI;kazadan hemen sonra müdahale eden ve insani yardimlarini esirgemeyen Domaniç Tapu memuru Recep bey ve Turgut Yigit ile yanindakilere tesekkür ediyorum dedi.

Kaynak: Ali Kaplan (Çanakçi)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.