SON DAKİKA!

AYTEKİN ŞENLİKOĞLU GİRESUN’A HİZMETKAR OLACAĞIM

Ak Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Avukat Aytekin Şenlikoğlu seçim çalışmalarına yaptığı ziyaretler ile devam ediyor.

AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Avukat Aytekin Şenlikoğlu, “Biz Giresunlu hemşehrilerimizin hizmetkârı olacağız. Şehrimizin ihtiyaçlarını ve taleplerini biliyoruz. Bilerek, isteyerek ve planlayarak çalışmalarımıza hızla başladık. Her gün hemşehrilerimizi ziyaret ediyor, halkımızla kucaklaşıyor, vatandaşlarımızın sesine kulak veriyoruz. Hemşehrilerimizin istek ve beklentilerini dinliyor, gönüllerine dokunuyoruz. İnşallah Giresun’da gönül belediyeciliğini de en güzel şekilde tatbik edeceğiz” dedi.

“Şehrimizde yerel hizmet anlamında ciddi tıkanmalar yaşanıyor” diyen Aytekin Şenlikoğlu, “Dönmeyen bir çark, çözülemeyen sorunlar var. Allah izin verirse 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nden sonra Giresun’umuzda mazeret üreten değil, proje ve iş üreten belediyecilik anlayışı hakim olacak.
Problemler ve sorunlar ortada. Kimsenin endişesi olmasın hepsini çözüme ulaştıracağız, dönmeyen çarkı çevireceğiz. Hemşerilerimize layık çok güzel projeler sunacağız, bununla ilgili ciddi çalışmalar gerçekleştiriyoruz. AK Parti’nin hizmetlerine yakışır, halkımıza layık olan gerçek hizmetleri halkımıza sunacağız” diye konuştu.

Giresun halkının büyük bir sabırsızlıkla AK Belediyeciliği beklediğine dikkat çeken Ak Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Avukat Aytekin Şenlikoğlu, “Hamdolsun hemşerilerimizin bizlere olan güveni ve inancı gözlerinden okunuyor. Bu bize daha çok azim ve kararlılık veriyor. Bu güzel insanımıza hizmet bizim asli görevimizdir. Bu süreçte dua ve desteklerini esirgemeyen tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, 31 Mart’tan sonra Giresun’u hep birlikte daha ileriye taşıyacağımızın ve bizlere duyulan bu büyük güvene layık olacağımızın sözünü şimdiden veriyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.