SON DAKİKA!

GİRESUN VALİSİ HARUN SARIKFAKIOĞULLARI GAZETECİLERİ AĞIRLADI

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetecilerle bir araya geldi. İl Protokolününde eşlik ettiği kahvaltılı program oldukça yoğun geçti.

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, bir restoranda düzenlenen programda yaptığı konuşmada, görev yapan tüm gazetecilerin Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Mahalli İdareler seçimlerinin güvenli ve huzurlu şekilde gerçekleşmesi için alınan tedbirlere değinen Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, “Bugün aslında her ne kadar sizin gününüz olmasına rağmen, 31 Mart’ta yapılacak seçimlere ilişkin alınan tedbirleri de burada sizlere aktaracağız. Böylelikle hem gününüzü kutlamış hem de hep beraber çalışmış olacağız.” dedi.

Harun Sarıfakıoğulları, seçim güvenliğiyle ilgili alınan tedbirlerin kamuoyuna duyurulması için basın mensuplarının önemini vurgulayarak, şunları kaydetti:

“Huzur içinde bir seçim dönemini de hep beraber gerçekleştireceğiz. Bu vesileyle bu zamana kadar verdiğiniz ve vereceğiniz emek ve destekten dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum. Hem gününüzün hem seçimlerin memleketimize, milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Bütün vatandaşlarımızdan ikametlerinin bulunduğu yerde oy kullanmalarını da özellikle rica ediyorum. Bununla ilgili bilgilendirmeleri, duyuruları hem ilçelerde köy ve mahalle muhtarlarıyla yaptığımız toplantılarda dile getirdik.”

Konuşmanın ardından seçim takvimi ile seçimlerin güven ve huzur ortamında gerçekleşmesi için alınan güvenlik tedbirlerine ilişkin sunum gerçekleştirildi.

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğlulları’nın kahvaltılı programına Giresun Gazeteciler Derneğini Başkan Bekir Bayram’ın yurtdışında olması nedeniyle Başkan Vekili Namık Baltaoğlu temsil etti. Çok sayıda gazetecinin katıldığı program dilek ve temenniler ile sona erdi.

About GG Ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.