SON DAKİKA!

Aytekin Şenlikoğlu Kastamonu’da İncelemelerde Bulundu

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, sel felaketinin en büyük zarar verdiği Kastamonu’yu ziyaret edip çalışmalara destek verdi.

Batı Karadeniz’deki sel felaketinin ardından hemen bölgeye ekip ve araç desteğinde bulunan Başkan Şenlikoğlu, çalışmaların tüm hızıyla devam ettiği bölgede İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı ile bir araya geldi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu yıkımın en çok yaşandığı bölgelerde incelemelerde bulunduktan sonra afetin yaralarının sarılmasına da destek verdi.

Devletin tüm imkanlarının seferber edildiğini ifade eden Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Türkiye’nin güçlü bir ülke olduğunu ve zorlukların birlikte aşılacağını belirterek, “Büyük bir afet. Biz bunu geçen sene şehrimizde yaşamıştık. Sıkıntıların ne olduğunu çok iyi biliyoruz Rabbim ülkemizi ve milletimizi tüm afetlerden muhafaza eylesin inşallah. Vefat eden vatandaşlarımıza da Allah’tan rahmet diliyorum. Devletimiz yaraların sarılması için her zaman olduğu gibi yine sahada. Biz de Giresun Belediyesi olarak maddi manevi üzerimize ne düşüyorsa yerine getirmeye çalışıyoruz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.