SON DAKİKA!

Aytekin Şenlikoğlu Şehre Yapılan Hizmetleri Yerinde İnceliyor

Gerek altyapı gerekse üstyapı çalışmalarına büyük önem veren Giresun Belediyesi acil ihtiyaç bekleyen noktaların tespitini yaparak sorunların çözülmesi için yoğun bir çalışma yürütüyor.

Sahada çalışan ekipleri sık sık ziyaret ederek bilgi alan ve yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu Çıtlakkale Mahallesi’nde devam eden çalışmaları denetledi. Ziyaretinde ekiplere kolaylıklar dileyen Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, ilgili birim müdürlerinden de çalışmaların durumu hakkında bilgi aldı.

Şehrin tüm mahallelerinde çalışmaların belirlenen program çerçevesinde devam edeceğini söyleyen Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu: “Giresun Belediyesi olarak mahallelerimiz arasında hiçbir ayrım yapmadan hizmetlerimizi program dahilinde sürdürüyoruz. Özveri ile çalışıp, hemşehrilerimize en iyi hizmeti sunma gayreti içerisinde olacağız. İhtiyaç duyulan hizmetleri en kaliteli biçimde yapmak ve insanımızın hizmetine sunmak için hiçbir fedakârlıktan kaçınmıyoruz. Halkımızın konforunu ve yaşam kalitesini yükseltmeye yönelik çalışmalar yapmaya ve projeler üretmeye devam edeceğiz.” dedi.

Yapılan incelemeler sırasında esnaflarla selamlaşıp bol kazançlar dileyen ve vatandaşlarla da sohbet eden Aytekin Şenlikoğlu, gelen talepleri de değerlendirerek çözüm önerilerini paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.