SON DAKİKA!

Giresunspor Süper Lige Renk Getirecek

GZT Giresunspor, 1 Temmuz’da Erzurum’da başladığı Süper Lig hazırlıklarına devam ederken Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet, Çotanak Spor Kompleksi’nde takım gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Giresunspor’un geçen sezon yürüttüğü ve üst lige çıkarak taçlandırdığı transfer politikasını bu sezon da devam edeceğine vurgu yapan Giresunspor Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet ” Geçen sezon elde ettiğimiz başarının tesadüf olmadığını göstermek en büyük hedefimiz. Biz bir şeyi yeniden yapmıyoruz. Biz geçen sene ne yaptıysak onun benzerini yapmaya devam ediyoruz. Çünkü Giresunspor’un geçen sene şampiyon olma hikayesini başka bir takım yazabilecek mi bilmiyorum ama biz yazdık. Bu bir rastlantı ve şans değildi. Şans denilen şey 1-2 maç olan şeydir. Rastlantı birkaç maç olan şeydir. Bir takım 17 hafta lider ve sonrasında da ilk ikide bitiriyorsa orada yapılan işlerin doğruluğu tescillenmiş olur. Biz de geçen geçen seneki transfer döneminde aynı titizlikle, aynı hassasiyetle ve aynı zaman planlaması içerisinde Giresunspor’un transfer politikasını götürdük. Bu sene de öyle olacak” dedi.

Giresunspor’un önümüzdeki sezon süper ligde yeni bir hikaye yazacağını ifade eden Hakan Karaahmet, “Bu takımın genlerinde şu var; Süper Lig’i zaten bilen bir takım. Zaten birçok takım yokken Giresunspor Süper Lig’deydi. Şimdi bu Çotanaklar yeni bir hikaye yazmaya başlayacaklar. Bu hikayenin içerisinde tüm Giresunluların yanımızda olduğunu hissetmek istiyoruz. Her şey hak ettiği zamanda ve zamanı geldiğinde yapılacaktır. Bu konuda kimsenin tereddütü olmasın. Giresunspor şu anda bizim tarafımızdan en doğru şekilde yönetilen kulüptür. Bütün Giresunlular biliyor. Biz ne aldığımızı, nasıl aldığımızı hepinize anlatıyoruz. Hiçbir şey saklamadan her şeyi size açık açık anlatıyoruz. Böyle açık ve şeffaf yönetilen kulüp olarak Giresunspor’u görüyorum” dedi.

Öte yandan iç transferi bitirdiklerine vurgu yapan Hakan Karaahmet dış transferde anlaştığımız Galatasaray kalecisi Okan Kocuk dahil ilgilendiğimiz diğer bütün futbolcular ile en kısa sürede anlaşma imzalanacağını sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.