SON DAKİKA!

Balingen Schömberg Giresunlular Derneği Yardım Kampanyası

Almanya Stuttgart yakınlarında kurulu Balingen Schömberg Giresunlular Derneği Giresun’da yaşanan ve büyük tahribata yol açan sel felaketi nedeniyle felaketten etkilenen hemşehrileri için üyeleri ve sponsorları arasında yardım kampanyası düzenledi.

Kısa süre içinde önemli bir miktarda maddi yardımı selden etkilenen Giresun’daki hemşehrilerimize ulaştırmayı hedefleyen Balingen Schömberg Giresunlular Derneği Yönetim Kurulu dernek merkezinde bir araya gelerek yol haritasını belirledi.

Balingen Schömberg Giresunlular Derneği Başkanı Zeki Ahmetoğlu ” Yapılan yardımları en kısa sürede selden etkilenen hemşehrilerimize ulaştıracağız. Bizlere katkıda bulunan herkesten Allah razı olsun. Bu zor günlerinde cennet vatanımız Giresun’a bir nebze katkımız olursa bizlere yeter.” dedi.

Balingen Schömberg Giresunlular Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Ahmetoğlu, Başkan Yardımcıları Mustafa Karakaş, Hakan Coşkun, Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Saydam, İsmail Karadağ, Emin Kaptanoğlu ile toplanarak karar almış oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.