Uncategorized

Baskanimiza Bu Yakisirdi

Limani tekrar Giresunspor a kazandirmak için 10 gündür yogun ugras içerisinde oldugunu belirten Baskan Aksu yaptigi açiklamada, “Çakiroglu Liman Isletmesi ile yaklasik 10 kez görüstüm. Fakat firma; Demiryollari Limanlar Ve Hava Meydanlari Insaati Genel Müdürlügü (DLH) den yasal izin beklediklerini söylüyorlar. Biz bu alani Giresunspor a kazandirmak adina, burayi Giresun Belediyesi olarak kiralamayi da talep ettik. Ancak her ne olursa olsun, su bilinmelidir ki burasi Giresunspor a tekrar kazandirilmazsa Çakiroglu Liman Isletmesi sikintiya girer.” dedi.


“ONLAR KENDI ISLERINI YAPSINLAR”Otopark in, sehir girisinde meydana getirdigi görüntü kirliligine de bir an önce son verilmesi gerektigine de dikkat çeken Aksu,”Çakiroglu Liman Isletmesi liman isletmecisidir. Baska bir Ticari faaliyet yapamaz ve yaptirtmayiz. Dolayisiyla kendilerinin o bölgeyi Otopark olarak kullanmasi mümkün degildir. Orasi otopark olacaksa Giresunspor un olacak.” dedi.

“ORASI SADECE ÇAKIROGLU NUN DEGIL, GIRESUN HALKININDIR”Liman alaninin sadece Çakiroglu Liman Isletmesi ne degil, tüm Giresun a ve Giresun halkina ait oldugunu da vurgulayan Baskan Aksu, “Bu alan mutlaka tekrar otopark olmali ve Giresunspor a kazandirilmalidir. Bu Giresun un olmazsa olmazidir. Biz Giresun Belediyesi olarak bu yolda her türlü mücadeleye basvuracagiz.” seklinde konustu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.